Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Цікаві схеми вишивки птахів, прикмети

Цікаві схеми вишивки птахів, прикмети

17-01-2019, 08:34
554
0
Вишивання, як один із популярних видів рукоділля, поєднує в собі не тільки різні мотиви і сюжети, але і техніки для створення об'ємної гарної роботи. Найчастіше відшиваються теми з дикої природи. Цікаві схеми вишивки птахів зустрічаються як у вітчизняних виробників, так і закордонних.

Магічний підтекст

Кожен символ, отшитый на полотні, має своє значення і несе певний посил. Схеми орла в польоті розробляються для людей, охочих досягти в житті висот і пізнати щось нове. Пара лебедів на ставку вишивається для з'єднання люблячих сердець і поліпшення мікроклімату в родині. Самотні дівчата парні сюжети з птахами вишивають для того, щоб швидше знайти другу половинку.
Цікаві схеми вишивки птахів, прикмети
Схеми птахів у вишивці допомагають активізувати життєву мету і мотивують до дії. Популярні сюжети часто оформляються не тільки картини, але й блокноти та прикладні елементи. Умільці радять вишивати їх тим, хто хоче почати працювати і збільшити прибуток. Крім птахів на цю прикмету "працюють" також схеми з кіньми і тиграми.


Крім ключового елемента на вишивці важливий фон і колірна гамма, в якій проводиться відшиваючи. Бажано вибирати м'які і теплі відтінки, хоча контрасти з глибоким синім і зеленим також будуть органічні.

Популярні сюжети

Схеми птахів у вишивках зображуються з фоном неба або лісу, оскільки сюжети передають натуральність і природність природи. Вишиті сови символізують мудрість і знання, також життєвий досвід і бажання пізнавати нове. Це популярний образ в сучасних отшивах. Що стосується техніки виконання, то рукодільниці найчастіше вибирають процес малювання хрестом, хоча деякі схеми птахів у вишивці можуть розроблятися для гладі або бісеру. Останній складний в роботі і вимагає концентрації в плані рівного прикріплення намистин, від цього залежить результат роботи.


Цікаві схеми вишивки птахів, прикмети
Орел в горах, що ширяє в небі, від американської фірми Dimensions шиється хрестом, хоча рукодільниці додають фон бісер і гладь, щоб створити плавні переходи і додати роботі акварельности. Дизайнерські схеми з птахами розробляються для невеликих робіт і використовуються частіше в прикладної вишивці. Цікаві можна знайти схеми вишивки у "Жар-птиці" і "Химери", розробляють хаеды і повнометражні картини, що відшиваються методом паркування або за кольоровою технікою (вишивається елемент сюжету поетапно одним кольором, після цього вишивається ділянку іншим і так просувається вся робота).

Вибір схеми

Від цього етапу залежить подальша робота. Важливо звертати увагу на елементи і види стібків, що будуть використовуватися при отшиве. Початківцям рукодільниця не варто вибирати складні мотиви, оскільки це призведе до помилок у роботі.
Цікаві схеми вишивки птахів, прикмети
Дизайнери вказують на рівень складності в процесі, завдяки чому можна зорієнтуватися і вибрати для себе оптимальну роботу. Схема повинна бути продуманою і без одиночних хрестиків, якщо останніх занадто багато, то перед рукодільницею прогін, відшиваючи якого радувати не буде. На схемі також зображується бек стіч і якщо лінії перекривають хрестики, треба вибрати іншу схему або переглянути ті ділянки, у яких можуть виникати проблеми з контурами, перед початком роботи.

Радість кольору

Спочатку вишивка повинна була передавати інформацію та виконувала практичну функцію. У старих схемах вишивки хрестом птахів і звірів не використовувалося більше двох-трьох відтінків, за рахунок чого робота виглядала примітивною і недостатньо опрацьованою. Приклад картин з птахами можна подивитися у відео.
Цікаві схеми вишивки птахів, прикмети
Сучасні дизайнери пропонують різні варіанти в плані оттеночной гами, щоб відшиваючи максимально чітко передавав всі деталі. Монохромні сюжети також мають місце бути, але застосовуються набагато рідше, ніж кольорові через примітивність і простоти результату.
Читайте також
Сюжети і приклади вишивки природи хрестом
Сюжети і приклади вишивки природи хрестом
Вишивання вважається популярним видом рукоділля, оскільки поєднує в собі різні техніки для створення оригінальних речей. У вишивці природи хрестом
Старовинна вишивка хрестом: схеми, значення і традиції
Старовинна вишивка хрестом: схеми, значення і традиції
Мистецтво вишивки має багатовікову історію. Це найпоширеніший вид народної творчості. Завдяки археологічним розкопкам відомо, що люди вишивали ще в
Магія в схемах вишивки півоній хрестом
Магія в схемах вишивки півоній хрестом
Вишивання як один із популярних видів рукоділля поєднує в собі не тільки гарні сюжети і створення практичних речей, але ще й магічний сенс. Завдяки
Техніки і схеми вишивки будиночків
Техніки і схеми вишивки будиночків
Вишивка вважається популярним видом рукоділля, оскільки об'єднує кілька технік і дозволяє створювати як окремі елементи, так і повноцінні картини.
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
Цікаві схеми вишивки на чорній канві
Вишивка хрестом не тільки служить прикрасою речі, вона допомагає створити унікальні картини і сюжети, може служити практичним елементом. Завдяки
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Візерунок для вишивки хрестом: схеми для початківців
Вишивання хрестом - один із популярних видів рукоділля, який не тільки виконує практичну функцію і допомагає створити гарну картинку або сюжет, але і