Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція

Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція

23-01-2019, 08:24
1306
0
Квіти з гофрованого паперу з цукерками – це прекрасний подарунок на 8 березня чи день народження будь-якій жінці. Свіжі квіти не зів'януть, а смак цукерок і старання близької людини, безсумнівно, залишаться в пам'яті. Цікаво зробити цей пишний багатопелюсткова квітка з паперу як одного кольору, так і скласти його шарами, міняючи відтінки. Красиво виглядають добре розкриті півонії і щільні бутони. Цукерки підбирають круглої або конусної форми, бажано, щоб фантик мав довгий хвостик. За нього зручніше прикріплювати солодощі до стрижня. Знизу квітки обов'язково прикріпіть кілька зелених листочків, щоб він виглядав як справжній. У статті детально розглянемо, як зробити квіти з гофрованого паперу з цукерками, як зміцнити солодощі, щоб не втратити їх по дорозі до іменинника. Уявімо картинки з поясненням, якої форми вирізаються пелюстки для внутрішньої частини і для крайніх великих деталей. Допоможемо вибрати підходящий стержень, навчимо його оформляти, пояснимо, яким клеєм краще користуватися.


Букети з цукерок з півоніями з гофрованого паперу виглядають дуже ефектно. Такий подарунок сподобається обов'язково, адже в нього вкладена частинка душі майстра. Тільки люблячий чоловік здатний витратити стільки сил, праці і часу на роботу, а не піти і купити готовий букет і коробку цукерок. Вивчіть уважно спосіб виготовлення - і зможете самостійно зробити такий букет, радуючи близьких і коханих.

Необхідні матеріали

Перед тим як почати роботу над створенням піонів з гофрованого паперу з цукерками, потрібно приготувати все необхідне, щоб не кидати затію на половині шляху і не мчати за відсутніми матеріалами в магазин. Насамперед підберіть подарункові цукерки, які зручно буде загорнути в гофровану папір. Квітка розташовується на стеблі, функцію якого виконує міцна дріт.


Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
В роботі з нею знадобляться пасатижі. Інший матеріал продається в відділі канцтоварів. Це гофрований папір необхідних кольорів. Півонії бувають білі або всіх відтінків червоного кольору. Можна купити 3 або 4 рулону паперу одного кольору з різницею в декілька тонів, щоб скласти більш ефектний квітка. Для вирізання листочків і оформлення стебла знадобиться трохи зеленого паперу. Чудово з'єднає дрібні деталі між собою гарячий клей, тому приготуйте клейовий пістолет і купіть стрижень з клеєм. Коли всі матеріали закуплені, можна починати роботу над виготовленням піонів з гофрованого паперу з цукерками.

Як закрутити цукерку

На фотографії нижче видно, якої форми і розміру необхідно вирізати пелюстка. Цукерку укладають на гофровану папір, який туго обертається навколо солодощі. Якщо на цукерці є фантик з хвостиком, то його також беруть в оборот. При цьому знизу приставляють стрижень з дроту. Для щоб він не вислизнув з згортка, на його кінці пасатижами скрутіть петлю.
Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
Якщо ви додасте всього кілька подібних пелюсток, то вийде закритий півонія з гофрованого паперу з цукерками. Залишиться додати листочки і обернути дріт тонкою зеленою смужкою паперу.

Зовнішній вид півонії

Щоб зробити великий і пишний квітка, необхідно вирізати величезна кількість пелюстків, причому всі вони різної форми. Скільки заготовок зробити - ваше рішення, все залежить від того, якого розміру необхідно отримати квітка. У цієї квітки при розкритті бутона пелюстка вигинається у протилежний бік і на зовнішньому краю з'являються неглибокі розриви.
Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
З центру бутона визирають маточка і тичинки, вкриті пилком. У нашій виробі вони будуть скручуватися з жовтою гофрованого паперу. Як це робити, докладно розглянемо далі. Внутрішні пелюстки схожі на смужки з заокругленим краєм, інші нагадують форму краплі з рифленим краєм. Чим ближче пелюстка розташовується до зовнішнього краю квітки, тим більший у нього розмір. Обов'язково подовжите протилежний край можливості для прикріплення на стрижень.

Малюємо викрійку пелюсток

Пелюстки для піонів з гофрованого паперу з цукерками (фото дивіться нижче в статті) малюють спочатку на картоні, роблячи шаблон. Потім складають папір в декілька разів і змальовують шаблон простим олівцем по контурах. Потім вирізують різні деталі, за кілька однакових.
Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
Нижній рівний край кожної пелюстки повинен вільно обвивати стрижень, щоб він міцно тримався на стеблі.

Робимо серединку

Спочатку займемося вирізанням серцевини, тобто тичинок з маточками з жовтого паперу. Вирізають смужку довжиною 20 см і шириною 65 см і нижній край її надрізають "локшиною".
Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
Для вирізання смужку рекомендується скласти в декілька шарів, щоб зробити меншу кількість надрізів. Потім провернути заготовку навколо рівній частині. "Лапша" буде дивитися після такої процедури в різні боки, що додасть природності виробі. Потім заготівля приклеюється на бутон з цукеркою.

Збірка квітки

У справжнього півонії квітка має округлу форму, тому пелюстки теж потрібно злегка закрутити. Це легко зробити, простягнувши кожну деталь по бічній поверхні простого олівця циліндричної форми. Додатково можна прим'яти різний край пелюстки натисканням того ж олівця або зробити це руками.
Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
Гарячим клеєм на рівному краю елемента ставлять краплю і тут же приставляють підготовлений пелюстка до скрученої нижній частині бутона. Кожна наступна деталь прикріплюється з невеликим зрушенням у бік. Обклеювання проводиться до тих пір, поки квітка не набуде потрібного розміру. Чим ближче до зовнішнього краю, тим крупніше пелюстки необхідно вибирати. В кінці оформляється стебло. Вирізають з зеленого паперу смужку шириною 1 см. Довжина залежить від висоти квітки. Знизу дроту прикріпіть край термоклеєм, а потім оберніть по спіралі весь стрижень до верху. В кінці зміцніть край тим же способом, що і низ. Коли стебло оформлений, наклеюють листки видовженої форми, розміщуючи їх по колу, як на фотографії вище в статті. Все, квітка готовий! Для букета потрібно зробити від 5 до 7 штук, щоб він виглядав ефектно.
Квіти з гофрованого паперу з цукерками: опис, покрокова інструкція
Як бачите, півонії з паперу гофре з цукерками робити нескладно, достатньо знати, якої форми вирізаються пелюстки і як їх кріпити на стебло з дроту. Спробуйте обов'язково зробити такий подарунок для своїх близьких, порадуйте незвичним букетом з сюрпризом всередині! Удачі!
Читайте також
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Квіти з фольги своїми руками: необхідні матеріали, порядок складання
Багато радісних миттєвостей доставляє милування живими квітами на природі. Продовжити задоволення можна саморобними виробами, використовуючи для
Саморобний квітка з туалетного паперу
Саморобний квітка з туалетного паперу
Навіть з туалетного паперу можна зробити красиві квіти, які дивують своєю величчю і різноманітністю. Для роботи потрібна тільки туалетний папір і
Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
З кольорового паперу можна зробити чудовий букет троянд у мініатюрному форматі . Над їх виготовленням можна експериментувати, щоб в результаті
Аплікація
Аплікація "Пролісок"
Що подарувати мамі або бабусі на свято? Звичайно, подарунок, зроблений своїми руками. І навесні, коли так хочеться тепла і сонця, кращим таким
Квіти з гофрованого паперу
Квіти з гофрованого паперу
Півонії - дуже красиві квіти, але тривалість їх цвітіння невелика, а зрізаними вони радують нас у вазі разом менше. Якщо ви хочете прикрасити будинок