Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити з паперу черепаху: прості схеми

Як зробити з паперу черепаху: прості схеми

25-01-2019, 14:35
650
0
Орігамі - популярне мистецтво складання фігурок з квадратного аркуша паперу. Це захоплююче заняття підкорило жителів усього світу, хоча зародився в Японії. Давайте і ми долучимося до мільйонам любителів творити своїми руками чудові речі і зробимо черепаху-орігамі. Це проста дрібничка, яку можна зібрати разом з дитиною, розвиваючи у нього окомір, акуратність, чіткість рухів, моторику рук і пальців. Це корисне вправу перед подальшим навчанням у школі, яке допомагає освоїти навички письма.

Збірка фігури за схемами

У статті розглянемо, як зробити з паперу черепаху двома способами за схемами. Це цілий ряд послідовних малюнків, за якими легко зрозуміти порядок складання фігурки. Як і для будь-якого іншого орігамі, знадобиться квадратний аркуш кольорового паперу. Повчитися можна й на білому аркуші А-4 відрізавши зайве смужку збоку, але зазвичай черепаху роблять з усіх відтінків зеленого кольору. Краще використовувати щільну папір - тоді фігурка буде виглядати не такою плоскою. Діяти потрібно послідовно, роблячи згини папери згідно з порядковими номерами на схемі. Почнемо з простого зразка орігамі.


Мама-черепаха з малюком

Кольоровий квадрат згинається навпіл по діагоналях білою стороною всередину. Потім загніть куточки, як показано на малюнку 3. Поверніть квадрат в початкове положення і витягніть їх назовні, а потім складіть аркуш трикутником знову. Поверніть його так, щоб вийшов прямокутний трикутник, і верхню частину зігніть навпіл, а отриману нижню половину - по діагоналі.
Як зробити з паперу черепаху: прості схеми
Найскладніше дія - це вставити палець утворився в кишеньку і вивернути його назад, щоб вийшла рівна лінія на спинах наших героїв. Далі просто загніть стирчать з усіх боків кути, надавши більш округлу форму панцирям. Намалюйте очі, і можна грати.

Черепаха з лапами

Наступна схема показує, як зробити з паперу черепаху з чотирма лапами, головою і хвостом. Описувати словами порядок складання фігури не будемо, так як все зрозуміло на самій схемі. Зупинимося лише на правилах складання черепахи. Пунктирні лінії показують, де повинні бути згини папери, а стрілки дають правильне спрямування. Біла широка стрілка показує, що в кишеньку потрібно вставити палець і розсунути деталь, вивернувши її в іншу сторону.
Як зробити з паперу черепаху: прості схеми
В гуртках можна розглянути складання дрібних деталей. Вони передають збільшене зображення, щоб легше було зрозуміти правильність дій. Всі лінії згину добре пропрасовуйте пальцями, а краще навіть нігтем. Але попередньо перевірити чіткість додатки решт, щоб не виправляти помилки згодом. Тепер ви знаєте, як складати орігамі за схемами. Пробуйте, у вас обов'язково вийде!
Читайте також
Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
Орігамі здатне захопити з перших проб будь-якого починаючого майстра. Це настільки захоплююче мистецтво: адже з простого паперу прямо на твоїх очах
Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
Покрокова складання за схемою динозавра орігамі
Дорослі і діти обожнюють збирати різноманітні паперові фігурки у техніці орігамі. Але без докладної інструкції легко заплутатися, особливо новачкам...
Краб-орігамі: дві легкі схеми
Краб-орігамі: дві легкі схеми
Орігамі - це стародавнє мистецтво складання квадратного аркуша паперу в цілях виготовлення фігурки тварини, птаха або будь-якого іншого предмета.
Як зробити з паперу скорпіона: дві докладні схеми
Як зробити з паперу скорпіона: дві докладні схеми
Орігамі - це складання з квадратного аркуша паперу різних об'ємних фігурок. Зародившись в країнах Сходу, цей вид творчості підкорив весь світ. Таке
Як зробити з паперу шаблю різними способами
Як зробити з паперу шаблю різними способами
Як зробити шаблю з паперу? Над цим питанням замислились багато батьки хлопчиків. Нею можна прикрасити пояс карнавального костюма пірата або гусара,