Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Викрійки поні з фетру своїми руками

Викрійки поні з фетру своїми руками

3-02-2019, 19:44
948
0
Мультиплікаційний серіал "Мій маленький поні" відразу після виходу на екрани завоював серця мільйонів маленьких глядачів по всьому світу. Діти постійно потребують купити їм нових персонажів фільму. Зробити маленьку конячку прекрасно можна і в домашніх умовах, використовуючи кілька різнокольорових аркушів фетру. Їх легко придбати в будь-якому магазині швейної фурнітури або замовити по інтернету. Найзручніше зшити маленьких поні своїми руками за викройкою. Шаблони кожного елемента малюють окремо на картоні. Далі залишиться тільки обвести їх крейдою на тканини і вирізати гострими ножицями по контурах. Заздалегідь порадьтеся зі своєю дитиною, якого персонажа він хоче мати в своїй колекції. Розгляньте його зображення на картинці, а вже потім починайте малювати викрійку поні на папері. Якщо ви не володієте художніми здібностями, то не ризикуйте робити це самостійно. Найзручніше використовувати роздруківку зображення героя з інтернету. Це популярний мультфільм, тому знайти будь-якого персонажа не буде проблематично.

У статті розглянемо, як зшити з фетру поні за викрійками, своїми руками підготовленим. А також, як робити розкрій тканини, якими нитками краще з'єднувати деталі між собою, що використовувати в якості наповнювача для додання необхідного обсягу фігурі маленької конячки. При бажанні можна зшити єдинорога. Це теж поні з мультфільму, у якого на лобі росте чарівний ріг. Діти даного персонажа теж дуже люблять.

Викрійка маленького поні

Розгляньте уважно викрійку поні, представлену нижче в статті. На кожному елементі цифрами вказано кількість деталей, яке необхідно вирізати по кресленню. Так, різнокольорових волосків для гриви має бути 15 штук, а деталей тулуба - всього дві.
Викрійки поні з фетру своїми руками
Кольори повинні відповідати малюнку, представленому в кутку, вище викрійки поні. Коли всі деталі намальовані на картоні в необхідному масштабі, кожна частина фігури вирізається ножицями. Потім шаблон накладається на лист фетру. Це м'який і зручний в роботі матеріал. Він відмінно зшивається капроновими нитками - їх підбирають в тон основному кольору. Красиво виглядає виріб зі швами через край, незважаючи на те що вони у даної тканини не січеться. Це робиться з декоративною метою.

Зшивання деталей воєдино

Коли підготовлені деталі майбутньої іграшки поні по викрійці, представленої вище, готують наповнювач з тонкого синтепону. Роблять це за шаблоном тулуба, але по всьому периметру обрізають край на 05 см, щоб при з'єднанні частин наповнювач не стискався.
Викрійки поні з фетру своїми руками
Хвіст можна зробити одинарним або вирізати додатковий елемент з фетру іншого кольору. Ріг пришивають за бажанням дитини.

Простий поні

Будь-яку викрійку для пошиття поні можна зробити самостійно. Таку просту конячку зможе намалювати навіть старший дошкільник. Окремо готують гриву і хвіст і вирізують їх з фетру білого і коричневого кольору. Залишиться намалювати сердечко і зшити всі деталі між собою. Не забудьте між шарами фетру розташувати синтепон!
Викрійки поні з фетру своїми руками
Дрібні деталі, наприклад, очі, можна вишити нитками муліне. Цікаво таку саморобку оформити у вигляді брелока для ключів або підвіски на портфель дитини. Для цього достатньо вшити в голову конячки металеве кільце і прикріпити петельку. Тепер ви знаєте, як зробити поні по викрійці в домашніх умовах з фетрових аркушів. Удачі!
Читайте також
Як зробити маленькі іграшки з фетру своїми руками: опис, ідеї створення та  ...
Як зробити маленькі іграшки з фетру своїми руками: опис, ідеї створення та ...
Майстри рукоділля давно облюбували зручний в роботі фетр. Це м'яка і тепла тканина, яка продається невеликими листами всіляких кольорів і відтінків...
Викрійка конячок з тканини: кілька варіантів
Викрійка конячок з тканини: кілька варіантів
М'яка конячка — цікава іграшка, з якою люблять грати як хлопчики, так і дівчатка. Для хлопчаків вона виконує роль бойового коня, який відважно
Як намалювати сніжинку?
Як намалювати сніжинку?
Коли за вікном йде сніг - це шалено красиво, коли всю землю покриває білосніжною ковдрою. І неодмінно, потрібно навчитися малювати їх разом з
Як намалювати поні?
Як намалювати поні?
Дітки часто цікавляться у мами, як намалювати те чи інше тварина. Їх інтерес підігрівається улюбленими мультфільмами, коли вони хочуть зобразити
Як зробити з пластиліну поні?
Як зробити з пластиліну поні?
Мультфільми про маленьких поні - одні з найулюбленіших у сучасних дітей. Вони дуже люблять стежити за пригодами маленьких конячок і хочуть оточити