Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Тварини з кульок: поради по виготовленню

Тварини з кульок: поради по виготовленню

3-02-2019, 19:48
397
0
Тварини з кульок - прекрасна прикраса для дитячого свята, тематичного заходу. Яскраві кулі, викладені у фігуру забавного звіра, казкового птаха або тварини, викликають у дітей радісний захват і яскраві емоції. Вони не тільки декорують приміщення, але радують око і підвищують настрій.

Чарівні кульки

Мистецтво перетворювати кулі в різні елементи називається "аеродизайн". З кульок виробляють самі цікаві фігури: квіти, тварин, казкових персонажів. Різнокольорові тварини з кульок чудово служать прикрасою святкової кімнати і розвагою для дітей. Вони годяться для приватної квартири, дитячого садка, школи чи розважального парку. З них створюють: сердечка, квіти, птахів, тварин, дерева.
Тварини з кульок: поради по виготовленню

Важливі поради

Вузькі довгі кульки є якісним, красивим і найбільш підходящим матеріалом для створення забавних, повітряних іграшок. Зробити такий виріб під силу кожному бажаючому. Головне придбати необхідний інвентар і діяти за схемою. Необхідно слідувати загальним принципам і порад щодо винаходу фігурок і тварин з кульок:
 • Не купуйте дешеві кулі. Розчарування від зіпсованої вироби і лопнув кульки буде більше, ніж від витрачених коштів.
 • Для надування куль потрібно використовувати ручний насос.
 • Не слід дуже сильно надувати кульку, так як при подальшому впливі і скручуванні він може лопнути. Краще залишити невеликий "хвостик" запасом 5 див.
 • Скручувати фігурку потрібно строго в одну сторону. Якщо крутити кульку в різні сторони, форма не буде міцною і загрожує зіпсуватися незабаром.
 • Надуваючи кульку, зав'язуйте вузлом його кінчик. Не використовуйте при цьому нитки.
 • Метод надування куль

  Існує два варіанти, як можна надути кульки: ручний і насосний:

 • При першому методі, кулька необхідно попередньо розігріти. Для цього його труть в долонях, розтягуючи краю в сторони, поки поверхня не знайде теплу температуру.
 • Кулька надувають по частинах. Руками обережно обхоплюють кулька, просуваючись до другого краю в процесі надування. Залишають не надутий кінчик у розмірі 8-10 див.
 • При надуванні кульки ручним або спеціальним насосом проробляють підготовчі дії з розігрівом матеріалу.
 • Краї кульки акуратно і щільно тримають у насоса і повільно наповнюють повітрям. Не можна забувати про необхідність "зайвого" кінчика.
 • Якщо для підв'язки кульки залишився занадто маленький ділянку, спускають трохи повітря і підв'язують заготовку.
  Тварини з кульок: поради по виготовленню

  Беремося за справу

  Не так і складно зробити тварин з кульок, як ті, що знаходяться на продажу при вході в парк влітку. Яскраві і потішні рослини, тварини та інші цікаві фігури зможуть стати особистим надбанням кожного. На перший погляд такі заготовки здаються дуже складними, але практика і старанність допоможуть з легкістю творити шедеври і тварин з кульок.
  Тварини з кульок: поради по виготовленню
  Слідуючи докладної інструкції, спробуємо спорудити "собачку":

 • Надути кульку обраного кольору, залишивши припуском матеріал на 10 - 15 див.
 • Зав'язавши вузлик на кінці кулі, ми набуваємо "носик" для нашої лайки. Крутимо кулька поспіль три рази: один раз робимо великий "бульбашка" - це голова собачки, другі два маленьких - на "міхурі" у вигляді вушок.
 • Наступний маленький ділянка буде шиєю собачки.
 • Довгаста частина послужить тулубом "песика", на кінці якого скрутіть ніжки, у вигляді двох сардельок. Не забудьте таким чином зробити передні лапки. В кінці тулуба круглим "бубликом" або "ковбаскою" зобразіть хвостик чотириногого друга.
 • Вірний дружок готовий.
  Тварини з кульок: поради по виготовленню
  Для виготовлення інших звірів можна скористатися даними майстер-класом або представленої схемою.
  Тварини з кульок: поради по виготовленню
  Тварини з кульок "ковбасок" виходять дуже швидко і легко, коли вивчена техніка їх складання. Це цікаве заняття допоможе створювати забавні фігурки і гарний настрій для дітей.
  Читайте також
  Новорічні прикраси з кульок
  Новорічні прикраси з кульок
  Прикраси з кульок — головний атрибут, без якого неможливо уявити новорічної ялинки. Вони викликають захват і радість. Вони привносять частинку
  Тварини з пластиліну
  Тварини з пластиліну
  Як чудово провести час поруч зі своїми дітьми, займаючись чимось захоплюючим і корисним. Напевно, їм сподобатися ліпити цікаві і красиві фігурки з
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Ліплення з пластиліну - дуже корисне для розвитку дитини заняття. Запропонуйте малюкові зліпити собачку - він із задоволенням підхопить ідею.
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Вироби казкових героїв своїми руками
  Вироби казкових героїв своїми руками
  Світ дитинства завжди наповнена казковими героями і чудесами. Не потрібно руйнувати цей світ, дозвольте дитині жити в ньому і допомагайте створювати
  Вироби з ниток і клею
  Вироби з ниток і клею
  Такі нехитрі матеріали, клей ПВА і нитки знайдуться, мабуть в кожному будинку. А доклавши трохи зусиль і фантазії з їх допомогою можна створити