Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Працюють стратегії морського бою

Працюють стратегії морського бою

5-02-2019, 19:27
364
0
Ігри є цікавим і захоплюючим вибором для дозвілля. Різноманітність їх величезна, але саме «Морський бій» і стратегія виграшу викликає інтерес багатьох людей і спонукає вникнути в тонкощі процесу.

В чому суть?

Морський бій являє собою гру, для якої потрібні двоє гравців, аркуш у клітинку і ручка. Мета — розмістити кораблі на своєму полі, а після обчислити місце розташування фрегатів суперника. Перед початком вивчення стратегії морського бою на аркуші паперу необхідно накреслити поле для своїх судів. Територія включає себе квадрат зі сторонами по 10 клітинок. Вертикаль нумерується поза отриманого квадрата цифрами від 1 до 10. У свою чергу горизонтальна лінія позначається літерами алфавіту від «а» до «к», виключаючи такі літери як «й». Наступний важливий етап — розташування кораблів на своєму полі. Всього необхідно розмістити 10 субмарин, які відрізняються між собою кількістю палуб: одна палуба — одна клітина. У вас може бути 4 однопалубних корабля, 3 – двопалубних, 2 – трехпалубний і 1 – чотирипалубних. Таким чином, останній з представлених фрегатів буде займати 4 клітинки на полі.
Працюють стратегії морського бою

Приступаємо до бою!

Після розташування всіх судів необхідно намалювати полі суперника. Перша область служить для розміщення ваших кораблів, а друга – для фіксування влучень по ворожих суден.

Між собою гравці домовляються, хто стріляє першим. Для того щоб правильно обчислити місцеположення судна, необхідно вибрати правильну стратегію морського бою. Гравець, чиїм поля був нанесений удар, перевіряє, чи є на цій точці корабель. Якщо так – то необхідно відповідати «поранив». Це означає, що корабель зачеплений, але не повністю знищений. Коли з однієї спроби судно повністю «згоріло», то в такому випадку кажуть «вбив». Переможеним вважається той, чия флотилія була знищена повністю.
Працюють стратегії морського бою

Як виграти в морський бій?

Для перемоги в грі існують особливі секрети, знаючи які шанси обіграти суперника значно збільшуються. Для вибору правильної стратегії морського бою необхідно розуміти, що результат гри залежить від двох факторів: розташування власних кораблів і стратегії пострілів по чужому полю. При розміщенні кораблів на своєму полі слід дотримуватися таких рекомендацій:
 • Залишати простір між фрегатами. Не варто розташовувати кораблі впритул один до одного. Між ними має бути відстань щонайменше в одну клітину з усіх боків. Тому великі кораблі варто розташовувати ближче до кордонів поля, щоб зменшити кількість порожніх клітин.
 • Якщо помістити чотирипалубних корабель в центрі, то навколо нього клітки, по яких супротивник не вистрілить, що становить 14 одиниць. У свою чергу, якщо розташувати корабель впритул до однієї з меж поля, то кількість клітин для наступного пострілу скоротиться до 6 або 8 в залежності від обраного місця. Таким чином, дана стратегія морського бою демонструє, що для противника подібне розташування невигідно, так як інші судна буде знайти складніше.
 • Попередні поради по розташуванню відносяться тільки до великих суден. Маленькі, в свою чергу, дуже складно вирахувати, а іноді попадання у них є просто везінням. Тому судна на одну клітку варто розміщувати хаотично, подалі від великих побратимів. Але, знаючи стратегію наведення на ворожі кораблі, можна уникнути найбільш небезпечних місць.
 • Працюють стратегії морського бою

  Обстріл кораблів вивіреної схемою

 • Обстріл буквою Х. У даній стратегії пошук кораблів варто проводити від верхнього лівого кута до нижнього правого по діагоналі, не пропускаючи клітин. Те ж саме необхідно проводити і з іншою стороною. Утворилися точки є основними, оскільки неможливо розташувати всі кораблі, уникаючи цих зон.
 • Поділ на сектори. Для застосування даної стратегії необхідно умовно розділити полі противника на 4 однакові частини. Далі обстріл території проводиться або по діагоналі, або в шаховому порядку. Подібний вид пошуку кораблів потрібно застосувати решти секторів. Представлений спосіб зачіпає основні клітини на полі.
 • Працюють стратегії морського бою
  Хороша стратегія для гри в морський бій може допомогти краще вивчити правила і цікаво провести час. Зустрівши гідного суперника, ви зможете отримати справжнє задоволення. Така розвага носить не тільки розважальний характер, але і розвиває стратегічні та аналітичні здібності людини.
  Читайте також
  Як виграти в нарди, або секрети успішної гри
  Як виграти в нарди, або секрети успішної гри
  Нарди стають все більш популярною грою, якою захоплюються мільйони людей незалежно від їх соціального чи матеріального статусу і становища. Багатьох
  «Балда»: правила і тонкощі настільної гри
  «Балда»: правила і тонкощі настільної гри
  У пошуках способу скоротати час і розважитися багато звертаються до смартфонів і комп'ютерів, вважаючи за краще ліниво гортати стрічку соціальних
  Голандський захист у шахах
  Голандський захист у шахах
  Голандський захист у шахах: розбір, можливі пастки і як правильно її виконувати. Докладний розбір техніки шахів. "Кам'яна" захист, гамбіт Стаунтона,
  Історія шашок: походження, види і опис, цікаві факти
  Історія шашок: походження, види і опис, цікаві факти
  Ігри шашки і шахи беруть початок в давнину. Але про саму історію її виникнення мало хто знає. Розглянемо історію, види, властивості, корисні
  Як грати в квадрат?
  Як грати в квадрат?
  Майже в кожному міському дворі можна знайти накреслений крейдою та фарбою квадрат, розділений на 4 частини. Для чого він намальований? Звичайно, що
  Лапта - правила гри
  Лапта - правила гри
  Лапта російська народна гра не втрачає актуальності і донині. Адже для її проведення не потрібно хитрого інвентарю та особливих умов, а проходить