Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання

Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання

6-02-2019, 19:57
457
0
Вважається, що вироби з паперу - це абсолютно марне заняття і не приносить відчутної користі. Але це не так. З паперових трикутників умільці роблять чудові речі для прикраси інтер'єру.
Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання
Модульна орігамі-шкатулка - не тільки декоративну прикрасу. В ній можна зберігати жіночі сережки та інші аксесуари. Це чудова річ, яка обійдеться недорого, правда, займе час на виготовлення.

Прості трикутні модулі

Модульна орігамі-скринька робиться з трикутних елементів. Бажано заздалегідь підібрати кольори і виготовити всі елементи. Хто ще не знає, як виконуються трикутні заготовки, швидко зрозуміє всі нюанси, переглянувши наступне відео.
Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання
Це найпростіші елементи, з яких можна зробити все, що тільки придумаєте, склавши відповідну схему. Для скриньки діаметром 12 см необхідно заготовити 653 таких модуля.

Декоративна коробочка

Тепер розберемо, як виготовити шкатулку з паперу. Для початку вибираєте схему, потім неухильно дотримуєтесь обраного малюнку. Пізніше вкажемо схему нашої скриньки і тонкощі роботи з нею. Починається будь-яка виріб з трьох перших рядів. Вони замикаються в коло. Після цього виріб обережно вигинається гострими кутами донизу. Перший ряд стане дном скриньки. Якщо хочете зробити коробочку розміром більше ніж 12-13 см, то використовуйте більше модулів в підставі. Кількість одиниць в модульного орігамі-скриньці можна збільшувати в кожному ряду, щоб вона ставала округлої, але можна і залишити однакове число. Виконуючи роботу, потрібно весь час рахувати кількість модулів і дивитися на схему. Щоб у візерунку не було помилок, малюнок має бути завжди перед очима. Коли виріб буде закінчена, внизу потрібно приклеїти звичайне картонне дно.

Модульне орігамі: майстер-клас

Кожна дрібничка індивідуальна і по-своєму красива. Потренувавшись на одній схемі, потім можна виготовляти більш складний візерунок, великі вироби. Але для предметів, де більше 20 модулів на підставі, бажано використовувати клейовий пістолет. Тоді виріб не буде розпадатися в руках при натисканні. Отже, детальна видеосхема.
Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання
Вам знадобиться:
 • 160 синіх модулів;
 • 34 жовтих;
 • 343 червоних.
 • Щоб зробити дно скриньки, підготуйте щільний кружечок з білого або кольорового картону.

  Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання
  Модульна орігамі-шкатулка, представлена на фото, робилася схожою схемою, але з елементами іншого кольору. Кришка тут хитромудра, придумана автором вироби. Можна зробити набагато простіше, з'єднавши ще три-чотири ряди з деталей тієї ж колірної гами.

  Різноманітність модульних виробів

  Зараз дуже багато авторських робіт виконується в техніці орігамі. Кожен хоче створити щось унікальне. Модульна орігамі-скринька збирається легко. У ряду є однакове число модулів, а малюнок кожен може намалювати собі сам на папері, потім втілити свою ідею в реальність.
  Модульне орігамі: шкатулка. Порядок складання
  Але є й інші цікаві методики. Як, наприклад, техніка створення виробів з простих рядів одинарних модулів, склеєних потім між собою. Для новачків складно відразу виконувати великі вироби, тому краще починати з простих і невеликих схем роботи.
  Читайте також
  Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
  Дзвіночок орігамі - простий і модульний варіант
  Орігамі здатне захопити з перших проб будь-якого починаючого майстра. Це настільки захоплююче мистецтво: адже з простого паперу прямо на твоїх очах
  Як з модулів зробити маленького лебедя - опис, інструкція та рекомендації
  Як з модулів зробити маленького лебедя - опис, інструкція та рекомендації
  Лебідь – це граціозна і красивий птах, символ кохання і вірності, тому майстри рукоділля часто використовують даний спосіб для створення виробів.
  Краб-орігамі: дві легкі схеми
  Краб-орігамі: дві легкі схеми
  Орігамі - це стародавнє мистецтво складання квадратного аркуша паперу в цілях виготовлення фігурки тварини, птаха або будь-якого іншого предмета.
  Як зробити з паперу ромашку?
  Як зробити з паперу ромашку?
  Створення квітів з паперу - одне з найулюбленіших занять дітей. І навіть такий простий, здавалося б, квітка, ромашка, можна виготовити різними