Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження

Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження

10-02-2019, 20:28
2165
0
Ростові цифри з кожним роком стають все популярнішими. Багато мам роблять подібні вироби, для того щоб відобразити свою дитину на красивому фоні поруч з циферкой. Адже діти ростуть так швидко, і батькам хочеться залишити спогади про своїх малюків. Хоча ростові цифри роблять не тільки на дні народження крихіткам, часто можна побачити, що подібні вироби готують, припустимо, до п'ятдесятиріччя людини. До речі, можна як зробити об'ємну цифру 2 з картону своїми руками, так і купити її, але звичайно, перший варіант набагато приємніше і економічніше. Для створення вироби не потрібно володіти якимись спеціальними навичками, з виготовленням впорається навіть людина, далека від творчості і рукоділля. Дітей старшого віку можна залучати до виготовлення декору, довіряючи їм нескладні операції, запропонувати вибрати колір майбутньої цифри або, приміром, скручувати квіточки. Це сприятиме розвитку дрібної моторики, а також дитина і мама приємно проведуть час разом.

Види ростових цифр

Двійку можна зробити у двох видах: об'ємна цифра і плоска. І та, і інша будуть чудово виглядати на дитячому святі. Принципова відмінність полягає в наступному: об'ємна цифра може стояти на підлозі за рахунок власної конструкції, а плоска – тільки з опорою або красуватися в ручках у малюка. За принципом виготовлення 3D-двоечка, звичайно, буде створюватися довше і з застосуванням більшої кількості матеріалів. Плоску ж можна зробити швидко і легко. У цій статті буде розказано, як зробити об'ємну цифру 2 а також звичайну.

Матеріали для виготовлення

Для того щоб створити цифру 2 своїми руками, знадобляться:
 • картон (можна взяти стару картонну коробку);
 • паперовий скотч;
 • олівець;
 • лінійка;
 • ножиці або канцелярський ніж;
 • клей або клейовий пістолет;
 • гофрований папір або серветки;
 • стрічка;
 • шпагат;
 • будь-які елементи декору за бажанням.
 • Чим більше цифра, тим затратним буде вона з часу створення. Те ж стосується і матеріалів, їх потрібно досить багато.

  Як зробити об'ємну цифру 2: каркас

  Такий виріб виглядає більш ефектно, але і на виготовлення доведеться виділити від 5 до 6 годин. Отже, про все по порядку. Для початку потрібно взяти картон, простим олівцем намалювати на аркуші цифру 2 бажаної форми і розміру. Якщо двійка замислюється невелика, то можна роздрукувати її на принтері на звичайному аркуші формату А4 потім обвести її на аркуші картону. За допомогою канцелярського ножа вирізати деталь.
  Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження
  Як зробити об'ємну цифру 2 з картону, щоб вона тримала форму? Досить просто. Для цього знадобиться два елемента цифри. Не потрібно знову малювати її на іншому аркуші «на око» або виміряти лінійкою, досить просто прикласти вирізану деталь, обведіть її олівцем на цілому аркуші. Таким чином, елементи будуть однакові. Другу циферку так само вирізати. Скласти їх разом і при необхідності підрівняти краю.

  Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження
  Для того щоб цифра могла стояти, потрібно зробити бічні сторони. Для цього картон нарізають смужками шириною 10-15 сантиметрів. Тепер потрібно приступити до найскладнішої частини – складання каркаса. Для цього потрібно між двома деталями цифри прокласти і закріпити смужки картону паперовим скотчем таким чином, щоб вони знаходилися між «двійками». Ретельно проклеїти каркас по всьому периметру, щоб він не хитався. Як бачите, зробити об'ємну цифру 2 своїми руками зовсім не складно.
  Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження
  До речі, за аналогією з цією технікою можна виготовити великі літери. Необов'язково робити ім'я цілком, для фотосесії досить тільки ініціали.

  Як зробити об'ємну цифру 2: декор

  Тепер перейдемо до найцікавішого – оформлення двійки. Для цього можна взяти гофрований папір (італійську чи китайську, але перша буде набагато дорожче) або паперові серветки. Нарізати квадратами приблизно 7х7 або 10х10 см. Якщо ви використовуєте гофрований папір, то перед нарізанням її треба трохи розтягнути, вона стане трохи м'якше і витрата її буде менше. При використанні серветок можна не виміряти квадрати лінійкою, досить просто розрізати їх по згину. Якщо елементи виходять дуже великими, то можна їх додатково розрізати на чотири частини.
  Далі в центр квадрата поставити ручку і зім'яти його. Середину отриманого «квіточки» приклеїти на картонний каркас. Деталі повинні щільно прилягати один до одного. Таким чином потрібно обклеїти весь каркас. Для того щоб цифра виглядала більш ефектною, можна зробити її двоколірної з плавним переходом відтінків.
  Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження

  Як зробити плоску цифру

  Отже, з питанням, як зробити об'ємну цифру 2 ми розібралися, тепер перейдемо до другого виду. Такий виріб створити набагато простіше, ніж попереднє. Для цього потрібно вирізати тільки одну деталь циферки. Друга «двійка» і вузькі смужки картону на боковини не знадобляться. Далі можна задекорувати її серветками таким же чином, як і об'ємну цифру. Циферку можна обклеїти гофрованої папером, атласною стрічкою, шпагатом. Варіант виготовлення подібної роботи можна побачити на фото нижче.
  Як зробити об'ємну цифру 2 на день народження
  Також дуже красиво буде виглядати двоечка, частково оброблена якимись квітами, намистом. Можна використовувати готові бутони, щоб заощадити час.
  Читайте також
  Як зробити своїми руками коробку: викрійка і рекомендації
  Як зробити своїми руками коробку: викрійка і рекомендації
  Упаковка – дуже важлива деталь. Адже від неї буде залежати те, наскільки красиво буде піднесений подарунок, а також збереження речі. Коробки – дуже
  Дитячий фотограф Карина Кіль
  Дитячий фотограф Карина Кіль
  Кожен день в світі робляться мільярди фотографій. З 2000 року, коли з'явився перший телефон з вбудованою камерою, люди стали знімати набагато
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Величезна квітка з гофрованого паперу своїми руками: покроковий майстер-кла ...
  Великі об'ємні квіти з гофрованого паперу - стильне, швидке і недороге прикраса, відповідне до будь-якого свята. Наприклад, дня народження, дитячому
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
  Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
  Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
  Як навчити дитину писати цифри?
  Як навчити дитину писати цифри?
  Навчання дитини письму - важливе і досить складне завдання. Від того, як швидко він навчитися писати цифри і літери акуратно і правильно буде