Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитячий фотограф Карина Кіль

Дитячий фотограф Карина Кіль

10-02-2019, 20:29
327
0
Кожен день в світі робляться мільярди фотографій. З 2000 року, коли з'явився перший телефон з вбудованою камерою, люди стали знімати набагато частіше. У величезної кількості людей з'явилося бажання стати фотографами. Однак ця професія не така легка, як може здатися. Справжніх професіоналів небагато. Особливо цінується індивідуальний стиль і оригінальність фотографій. Стаття присвячена Карині Кіль — талановитому і чудової людини, професіонала своєї справи.

Біографія фотографа Карини Кіль

Дитячий фотограф Карина Кіль
Карина Кіль - сімейний і дитячий фотохудожник. Вона живе в Росії, в Сочі. Вона мама двох синів. Діти — це те, що надихає її на творчість. Карина любить створювати казкові кадри і повністю занурюватися в креативну атмосферу. Іноді здається, що у неї безмежна фантазія, і це легко можна побачити на будь-яких її роботах.

Що надихнуло фотографа Карину Кіль зайнятися творчістю професійно?

До фотографії вона прийшла через синів. Кожна мама хоче, щоб у дітей були хороші і якісні знімки. Так і у Карини було бажання закарбувати непередавані дитячі емоції, залишити на пам'ять моменти дорослішання хлопців. З цього все і почалося.

Майстер-класи

Для того щоб стати професіоналом цієї справи, потрібно постійно вчитися чомусь новому і оновлювати знання. Саме тому майстер-класи майстрів залишаються дуже популярними в наші дні. Карина успішно проводить масштабні навчальні заняття з постановочної дитячої фотографії, а також онлайн-курси з обробки знімків. Більш того, вона нерідко проводить ефіри в своїх соціальних мережах, де відповідає на питання і розповідає, як поліпшити свої навички. Вона також влаштовувала онлайн-зустрічі з обробки знімків своїх учнів. Фотограф Карина Кіль дуже часто подорожує по світу і проводить майстер-класи і зйомки в різних куточках світу.
Дитячий фотограф Карина Кіль
Поки ти цікавий сам собі, поки ти внутрішньо наповнений, поки тобі є чим поділитися з людьми, ти будеш цікавим. Карина радить ніколи не зупинятися на досягнутому, рухатися далі і розвивати навички. Якщо щодня працювати над собою, то все вийде.
Читайте також
Вчимося в'язати два красивих варіанти візерунка
Вчимося в'язати два красивих варіанти візерунка "Ялинка" гачком. Цікаві ...
Гачок - прекрасний інструмент, що дозволяє створювати візерунки неймовірної краси. Якщо ви хочете навчиться своїми руками в'язати нетривіальні,
Юлія Цвєткова: фотограф з Нижнього Новгорода
Юлія Цвєткова: фотограф з Нижнього Новгорода
Живете в Нижньому Новгороді і знадобився професійний фотограф? Юлія Цвєткова - молода і приваблива дівчина, готова до будь-яких замовлень
Маріо Сорренто: легендарний фотограф
Маріо Сорренто: легендарний фотограф
Американський фотограф Маріо Сорренто знаменитий на весь світ завдяки своєму незвичайного стилю і світогляду оголеного жіночого тіла. Фотороботи
Як правильно фотографувати на телефон: налаштування, освітлення, поради та  ...
Як правильно фотографувати на телефон: налаштування, освітлення, поради та ...
Багато людей хочуть спробувати себе в ролі досвідченого фотографа, проте не у кожного є навички, вміння, так і власне необхідного інвентарю у вигляді
Як фотографувати дітей?
Як фотографувати дітей?
З появою малюка на світ батьки намагаються зафіксувати на пам'ять всі кожне його рух і кожну рисочку. Але фотографування дитини - процес непростий.