Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?

Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?

17-02-2019, 15:39
333
0
Найпростіший варіант, як поміняти гудзик на джинсах, це знайти спеціалізовану майстерню і довірити все професіоналам. Непомірною оплати за послугу вимагати ніхто не буде, та й багато часу лагодження улюбленої одяг не займає, от тільки не завжди комплексний центр пошиття та лагодження одягу знаходиться поблизу від роботи або будинку. У цьому випадку займатися зміною гудзики доведеться самостійно.

Що собою являє джинсова ґудзик

Такий маленький, але вкрай необхідний атрибут з'явився разом з одягом із джинсової тканини. Між іншим, звичні всім і кожному речі спочатку виконували роль форми для важких фізичних робіт.
Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?
Груба тканина повинна скріплюватися надійною фурнітурою, а це значить, що ґудзик закріплюється безпосередньо в матеріалі, в іншому разі ні одна нитка не витримає навантаження. Та й до самої гудзику пред'являються вимоги підвищеної міцності, саме тому їх роблять з металу.

Пристрій гудзики

Перш ніж говорити про те, як поміняти гудзик на джинсах, варто з'ясувати, що собою являє дана фурнітура. Капелюшок і гвоздик утворюють безпосередньо джинсову гудзик, а от у неї вже можуть бути різні розміри і способи кріплення.

Гудзикову форму визначають по шляпці:
 • квадратна;
 • кругла;
 • квадратна, має закруглені кути;
 • шестигранна.
 • Найбільш зручною формою вважається – кругла, саме їх легко і швидко всиляти в петлі. Безпосередньо капелюшки зустрічаються наступні:
 • опуклі;
 • увігнуті;
 • прямі;
 • напівкруглі.
 • Розміри визначаються по діаметру і бувають від 14 до 40 мм.

  Особливості кріплень і види цвяшків

  Перш ніж описувати процес, як поміняти гудзик на джинсах, потрібно ще згадати про види кріплень:
 • наявність фіксованого ніжки;
 • плаваюча або ламана ніжка, така особливість дозволяє гудзичку не втрачати рухливості після того, як вона буде прикріплена до виробу.
 • Якщо говорити про гвоздиках, то зустрічаються наступні види:
 • мають круглу насічку – відносяться до найнадійніших способів кріплення;
 • суцільнометалева або гладка;
 • порожниста гладка;
 • подвійна або з парою зубців.
 • Капелюшки бувають цільними або з наявністю наскрізного отвору в серединній частині.
  Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?
  Тому, хто думає про те, як поміняти гудзик на джинсах самому, варто знати один нюанс. Купівля джинсового фурнітури частинами - не найкращий варіант. Характеристика таких важливих деталей буде залежати від розмірів, матеріалів і виробника. Навіть якщо частини мають однаковий розмір, але їх зробили різні виробники, то далеко не факт, що вони підійдуть один одному.

  Установка гудзики

  Швейне виробництво передбачає встановлення фурнітури з застосуванням спеціалізованого механізму преса. Якщо підприємство має невеликі обсяги виробництва, то на них користуються ручним устаткуванням – це важелі або ударні механізми. Великі фабрики використовують апарати електромеханічного типу. Установка джинсових гудзиків вручну припускає наявність наступних інструментів:
 • шила – їм проколюється тканина в тому місці, де передбачається установка фурнітури;
 • молотка;
 • плоскогубців;
 • болта (якщо гудзик має наскрізний отвір);
 • трубки з металу, щоб зафіксувати плаваючу ніжку.
 • Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?
  Важливо пам'ятати про те, що робоче місце повинно бути стійким, і краще всього, якщо вона буде володіти поверхнею з дерева.

  Установка гудзиків з стійкою ніжкою

  Як замінити гудзик на джинсах? Спочатку проколюється тканину, потім в місце проколу вставляється цвях і забивається в верхню частину гудзики. Зробити це потрібно дуже акуратно, щоб капелюшок не виявилася пробитою навиліт. Для фурнітури, має наскрізний отвір, вістря цвяха стирчать з неї, спочатку вкорочують, використовуючи плоскогубці. Якщо провести цю операцію неможливо, то можна зробити вкладку з пластмаси - її встановлюють між вістрям і капелюшком.
  Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?
  Гостра частину цвяха повинна бути розплющена. Зробити це просто за допомогою болта, який має відповідний діаметр. Він вставляється в отвір, потім необхідно по болту акуратно постукати молотком до розплющення вістря цвяха.

  Установка гудзиків з ламаної ніжкою

  Встановити таку фурнітуру можна на гладкий гвоздик, суцільнометалевий або порожнистий. Тут робота ускладнюється рухливістю гудзики, гладкість ж цвяха ускладнює його установку. Для полегшення завдання можна взяти трубку, яка має діаметр плаваючою ніжки. Трубка поміщається на ніжку і, таким чином, остання фіксується в рівному положенні. Залишається тільки встановити цвях. Існує спеціальні набори куди входять пластикові преси – кріплення, з їх допомогою процес установки гудзики істотно полегшується.

  Заміна гудзиків з подвійною ніжкою

  У такої фурнітури відсутні отвори, а тому знадобиться зробити їх самостійно. Тут можна скористатися шилом чи звичайним цвяхом. Послідовність робіт наступна:
 • Проколоти в тканини пару отворів, куди будуть вставлені ніжки-шипи.
 • Надіти капелюшок на ніжку.
 • Загнути закінчення шипів всередину через наскрізний отвір на капелюшку. Це робиться за допомогою звичайної викрутки.
 • Закріпити гудзик, використавши болт, за вже описаною методикою.
 • Як зняти гудзик з джинсів

  Провести таку роботу знадобиться, якщо на одязі залишається зламаний стрижень. Залишки деталі відкушуються за допомогою бокорезов або плоскогубців. Зняти капелюшок після цієї процедури не складе ніякої праці.
  Одвічне питання: як поміняти гудзик на джинсах?
  Отже, у статті було описано, як змінити гудзик на джинсах. До речі, фурнітура вважається дуже надійною і не підведе, навіть якщо одязі чекають тривалі навантаження. Міцність забезпечується за допомогою закріплення гудзики безпосередньо в тканину. Дуже часто гудзички прикрашають різними гравировками, що дозволяє їм виконувати декоративну функцію.
  Читайте також
  Як фотографувати портрети в приміщенні і на вулиці: варіанти і техніка зйом ...
  Як фотографувати портрети в приміщенні і на вулиці: варіанти і техніка зйом ...
  Портрет на сьогоднішній день є одним з найбільш поширених жанрів фотографії. Людей фотографують і професіонали, і аматори. Різниця полягає тільки в
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Свердло по кахлю: особливості, характеристики і відгуки
  Свердло по кахлю: особливості, характеристики і відгуки
  Свердло по кахлю – це важлива складова, яка застосовується в процесі роботи з обробним матеріалом. І коли людина починає виконувати ремонт
  Вироби з гудзиків своїми руками
  Вироби з гудзиків своїми руками
  Діти дуже люблять майструвати різноманітні вироби. Це бажання треба всіляко заохочувати, оскільки воно допомагає дитині швидше і краще розвиватися.
  Ігри з гудзиками
  Ігри з гудзиками
  Ігор та занять для розвитку дрібної моторики у дітей дуже багато. Якщо задуматися і озирнутися навколо, ви знайдете масу речей, за допомогою яких
  Газовідвідна трубочка для новонароджених
  Газовідвідна трубочка для новонароджених
  Новонароджена дитина зовсім беззахисна, адже багато життєво важливі процеси в його організмі ще не нормалізувалися. Не дивно, що в перші місяці життя