Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити касу з паперу в домашніх умовах

Як зробити касу з паперу в домашніх умовах

5-03-2019, 18:42
737
0
Картон і папір є унікальним матеріалом для створення дитячих іграшок і ігрових атрибутів. З картонних коробок творчі батьки роблять телевізор, машину, ракету, електроплиту, кухонний гарнітур. Для гри в магазинчик домашні майстри знають, як зробити касу з паперу.

Робимо іграшки вдома

Сучасні магазини повні різноманітних ігрових пристосувань. Зазвичай їх вартість досить велика, і не кожному батькові доводиться по кишені. Втім, не варто витрачатися і засмучуватися з такого приводу. Батьки - чудові майстри в області створення іграшок. Вони можуть шити м'яких звірят, будувати будинки і меблі, виготовляти тематичні предмети для гри в лікарню, ресторан, магазин. Щоб в дитячій кімнаті з'явилася нова "торгова точка", для дитини потрібні товари, паперові гроші, цінники, каса. Зробити касу з паперу, як справжню, під силу кожному творчому члену сім'ї. Потрібно лише докласти трохи зусиль.
Як зробити касу з паперу в домашніх умовах

Зробити касу з паперу, як справжній касовий апарат

Магазинна каса підраховує вартість продуктів, відраховує здачу і зберігає заощадження. Існує кілька способів, як зробити касу з паперу своїми руками. Знайшовши таку іграшку, маленький продавець стане з захопленням торгувати книжками та іграшками для друзів і рідних.

Можна зробити просту касу, намалювавши на аркуші картону циферблат, приклеївши стопку паперів для чеків, але набагато цікавіше стане гра, якщо зробити для маленького продавця об'ємну касову машину з цими кнопками, рахунковим апаратом і рулоном чеків.
Як зробити касу з паперу в домашніх умовах

Необхідні матеріали

Перед тим, як робити касу з паперу, майстру необхідно приготувати матеріали. Для роботи знадобляться:
 • калькулятор (можна використовувати неробочий);
 • коробка (розміром більше калькулятора);
 • пластикова миска (наприклад, нижня частина контейнера);
 • картон;
 • втулка з-під туалетного паперу або картонний рулон;
 • ножиці, канцелярський ніж;
 • гарячий клей;
 • папір;
 • стара котушка;;
 • олівець або ручка;
 • фломастери;
 • скотч.
 • Коли необхідні предмети зібрані, розглянемо докладно, як зробити касу з паперу для грошей.
  Як зробити касу з паперу в домашніх умовах

  Робоча інструкція

  Підготувавши матеріал, приступимо до роботи:

 • Дисплей. До рулону (втулці від туалетного паперу) з двох сторін приклеюємо кружечки для утворення цілісної фігури. Посередині, вздовж рулону робимо надріз - тут будуть показані цифри, що означають вага і вартість продукту. З картону вирізаємо 12 овальних фігур. На кожній з них записуємо порядковий номер.
 • Кнопки касової машини. Отмериваем розміри калькулятора і відзначаємо на коробці. Вирізаємо відповідний отвір. Знизу за допомогою скотча кріпимо калькулятор так, щоб кнопки визирали назовні.
 • Грошовий ящик. З боку коробки зробимо розріз і видалимо дно. Звідси буде виїжджати пластиковий контейнер в ролі грошового ящика.
 • Збоку вирізаємо віконце для котушки з папером. Котушку нанизуємо на олівець. Його кріпимо скотчем до коробки із внутрішньої сторони. Котушка при цьому повинна виглядати на поверхні. З паперу нарізаємо смужки і намотуємо на котушку. Краї паперу визирають поверх верхній частині касового апарату. Таким чином продавець зможе видавати чек покупцю.
 • Із залишків картону вирізаємо кнопки, якими наповнимо і прикрасимо поверхню касового апарату.
 • Щоб зробити касу для грошей, як в магазині, яскраву і цікаву, її необхідно пофарбувати. Використовуємо яскраві фломастери і фарби. Основну частину можна покрити жовтою фарбою, кнопки - рожевою або червоною.
 • Пофарбовані деталі залишаємо до повного висихання. Після цього переходимо до складання торгової машинки. Фіксуємо гарячим клеєм дисплей, кнопки.
 • Як зробити касу з паперу в домашніх умовах
  Маленький продавець з захопленням поставиться до нового винаходу і необхідного інвентарю для іграшкового магазину. Навіть не сумнівайтеся.
  Читайте також
  Як зробити телевізор з паперу: два простих варіанти
  Як зробити телевізор з паперу: два простих варіанти
  Ляльковий світ заворожує своєю схожістю з життям людей. Любителі Барбі та інших пластмасових красунь намагаються відтворити маленьку іграшкову
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
  Букет троянд з кольорового паперу в мініатюрі. Покроковий майстер-клас
  З кольорового паперу можна зробити чудовий букет троянд у мініатюрному форматі . Над їх виготовленням можна експериментувати, щоб в результаті
  Вироби з паперу та картону
  Вироби з паперу та картону
  З картону, паперу можна вигадати різні ідеї для творчості. Не потрібні спеціальні матеріали, найчастіше досить підручних засобів. Деякі варіанти
  Вироби з туалетного паперу
  Вироби з туалетного паперу
  Іноді під рукою не виявляється потрібних матеріалів для виробів, а дитина бажає творити. Що робити? Озирнутися навколо і включити уяву. Адже дитячі
  Пожежна машина своїми руками
  Пожежна машина своїми руками
  Героїчна праця пожежників завжди захоплює і приваблює дітей. Запропонуйте малюкові зробити саморобку пожежну машину своїми руками - він із