Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як засовують корабель в пляшку: прості способи виготовлення

Як засовують корабель в пляшку: прості способи виготовлення

9-03-2019, 16:43
500
0
Піратський або романтичний корабель у пляшці, оточений рибками, - прекрасний сувенір, який вражає і зачаровує одночасно. Вітрильник у пляшці немов потрапив на сучасну полку зі сторінок пригодницького роману про морських розбійників. Як роблять моделі кораблів в пляшці? Про це у статті.

Старовинний корабель з книжкових історій

Винахідником "пляшкові" кораблів став звичайний шкільний учитель Гаррі Енг. Він був сповнений ідей і придумав, як виготовити унікальні сувеніри. Його вмілими руками було створено велику кількість подібних виробів, всередині яких були не тільки вітрильники. У пляшку потрапляли: кораблі, книги, тенісні і бейсбольні м'ячі, навісні замки незвичайної форми. Сьогодні на прилавках магазинів велика кількість подібних сувенірів. У багатьох покупців виникає питання, як засовують корабель в пляшку. Хтось довго крутить пляшку в руках, намагаючись зрозуміти секрет. Хтось впевнений, що пляшку просто розрізають, а потім склеюють. Вони потім дуже дивуються, якщо не знаходять ніяких слідів склеювання. Але секрет досить простий. І людині, яка любить робити щось своїми руками, не складе труднощів виготовити подібний сувенір. Ця цікава і творча робота доставить велике задоволення. Головне, зрозуміти, як корабель потрапляє в пляшку.
Як засовують корабель в пляшку: прості способи виготовлення

"Пляшковий" фрегат

Існує кілька способів, як засовують в пляшку корабель. Розглянемо найбільш популярні.

Перший варіант досить простий. З матеріалів знадобляться:
 • скляна або пластикова пляшка з широким горлом;
 • складна модель вітрильника;
 • нитки, шарнір;
 • декоративна кришка або пробка.
 • Кораблик можна придбати в магазині (потрібно вибирати модель зі знімними деталями) або зробити власноруч. Важливою умовою є гнучкість щогли, яку можна нахиляти в сторони. Для цього в її основу закладають шарнір, що забезпечує достатню гнучкість. До щогли кріпляться нитки такелажу. У складеному вигляді кораблик безперешкодно може пройти крізь шийку пляшки. Для наочності всі етапи роботи показано на картинці.
 • Спочатку потрібно встановити основу, до якого кріпиться кораблик. Потім акуратно помістити судно всередині ємності і акуратно потягнути за нитки, щоб щогла випросталась.
 • Коли вітрильник прийме належне положення, обрізати нитки. Залишилося тільки закрити кришкою або пробкою горлечко пляшки.
 • Як засовують корабель в пляшку: прості способи виготовлення

  Простий спосіб складання сувеніра

  Є інший спосіб, як роблять корабель у пляшці. У цьому випадку корабель не має гнучкої щогли і є цілісним виробом.
 • Використовується пластикова пляшка, в ній акуратно обрізають верхівку. Внутрішня частина пляшки готова до експлуатації. Всередині без праці можна розмістити будь-який предмет.
 • На дно горизонтально покладеної пляшки з допомогою гарячого клею кріпиться підставка. Зверху її основа також змащується клеєм. Кораблик фіксують на ньому. Внутрішні стінки пляшки і простір навколо корабля можна прикрасити штучними водоростями, фігурками рибок, чайок, помістити русалку або морську зірку.
 • Відрізану частину ємності потрібно повернути на місце, змастивши краю гарячим клеєм. Деякі використовують скотч. Щоб приховати шов, можна використовувати маленькі черепашки, водорості, пісок. Останнім штрихом стане оригінальна пробка або складений аркуш паперу у вигляді записки.
  Як засовують корабель в пляшку: прості способи виготовлення
 • Чоловіки - винахідники корабля в пляшці

  Багато захоплюються колекціонуванням таких підробок. Хтось чекає їх в якості подарунка, а хто зрозумів, як засовують корабель у пляшку, і майструє такі моделі самостійно. Більш того, замість вітрильника внутрішню частину пляшки заповнюють літаками, автомобілями, потягами та іншими елементами сучасної техніки. У роботі допомагає вправність і спеціальні інструменти.
  Як засовують корабель в пляшку: прості способи виготовлення
  Подібні споруди з кожним роком стають все прекраснішим і складніше. Удосконалюються способи виготовлення, з'являються нові моделі. Деякі творці виробів знають, як засовують корабель в пляшку по частинах. Вони збирають його безпосередньо в самій ємності за допомогою довгого пінцета і магнітів. Цей спосіб є одним з найбільш складних. Але й він під силу майстру. Прекрасний сувенір є чудовою ідеєю для подарунка. Його використовують для декору приміщень, щоб створити атмосферу таємничих пригод в далекі країни і романтичних морських історій.
  Читайте також
  Як зробити аероплан з паперу: покроковий опис з фото
  Як зробити аероплан з паперу: покроковий опис з фото
  Всі діти люблять мобільні іграшки, з якими можна робити які-небудь дії. Ідеально для цієї мети підійде аероплан. Не обов'язково купувати дорогу
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Як зробити кораблик з пінопласту?
  Як зробити кораблик з пінопласту?
  Пускання саморобних човнів - одна з улюблених забав багатьох дітей. Дуже хорошим матеріалом для таких корабликів є пінопласт. Зробити кораблик з
  Як зробити кораблик з картону?
  Як зробити кораблик з картону?
  Одна з улюблених дитячих забав - пускання корабликів у ваннах, калюжах і водоймах. Звичайно, кораблики можуть бути різними, але найкращі ті, які ви
  Як зробити ракету з пляшки?
  Як зробити ракету з пляшки?
  Форма пластикової пляшки як не можна краще підходить для створення вироби "ракети". У нашій статті ми пропонуємо декілька майстер-класів, які можна
  Як зробити із сірників корабель?
  Як зробити із сірників корабель?
  Створення виробів із сірників - дуже захоплююче розвиваюче заняття для дитини. Причому створювати з них можна практично все, що ви захочете.