Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як зробити фішки для настільної гри

Як зробити фішки для настільної гри

9-03-2019, 16:43
629
0
Настільна гра - улюблена розвага для дітей будь-якого віку. Забавні "ходилки", розвиваючі "монополії" та інші цікаві ігри служать прекрасним проведенням часу для всієї родини. У кожному будинку є настільні ігри: їх отримують на день народження, купують в магазині, щоб зайняти дітей захоплюючою грою.

Настільні ігри

Діти і батьки люблять настільні ігри та із задоволенням присвячують сімейного дозвілля грі. Однак згодом після довгого використання картонні ігрові приналежності починають розкидатися і губитися. Особливо незрозумілим чином зникають самі дрібні і необхідні деталі - фішки. Без фішок гра не може починатися і продовжуватися. Фішка характеризує кожного гравця, діє "руками власника" і "замість нього" переміщається по ігровому полю. Втрата такої деталі не означає трагедії, адже з легкістю можна зробити фішки, як магазинні.
Як зробити фішки для настільної гри

Заміна фішок

Якщо часу для творчого процесу немає, а грати дуже хочеться, діти замість фішок користуються різнокольоровими ґудзиками. Потрібно підбирати яскраву фурнітуру, що підходить за розміром і має сильні відмінності по колірній гамі. Творчий потенціал у дітей дуже великий, вони знаходять масу "замінників" замість заводських "нудних" фішок:

 • яскраві ковпачки (з ручок, фломастерів);
 • кіндер-сюрпризи;
 • цукерки;
 • камінчики;
 • шахові фігури;
 • різнокольорові ластики;
 • черепашки;
 • великі намистини;
 • каштани.
 • Щоб гра була ще цікавішою, творчі батьки або діти замислюються про те, як зробити фішки своїми руками, щоб вони були цікавими, пов'язані з грою загальною тематикою.
  Як зробити фішки для настільної гри

  Спосіб винаходу фішок

  Створення фішок - цікавий творчий процес, здатний захопити дітей на деякий час. Замислюючись про те, як зробити фішки, можна скористатися наступними матеріалами:
 • пластилін;
 • папір;
 • тканину;
 • клей;
 • картинки;
 • сірники.
 • При наявності необхідної сировини потрібно придумати як будуть виглядати фішки, на якій грі відповідати. Творча уява дозволить, перед тим як зробити фішки, придумати до кожної гри забавні фігурки. Виліпити з пластиліну стандартні фішки простіше простого. Відламується шматочок бажаного кольору і скочується долонями до фігури загостреного трикутника. Дно фішки необхідно зробити плоским, щоб вона стійко стояла. При великому уяві і витраті часу з пластиліну створюють забавних персонажів: люди, звірі, які чудово справляються з роллю ігровий фішки.

  З тканини деякі дівчата шиють маленькі сердечка, які крокують замість фішки по ігровому полю.
  Як зробити фішки для настільної гри

  Ідеї для фішок

  Є кілька способів, як зробити фішки з паперу.
 • Для гри в "Бізнес" або "Монополію" гравці винаходять "солідні" фішки. Маленьке зображення багатіїв та олігархів вирізають з паперу чи журналу приклеюють на невеликий шматочок картону. Вирізують таку ж кількість картонних прямокутників, відповідних розміру картинок з "багатіями". Знизу посередині картинки робиться надріз, в який вставляють міні-прямокутник. Завдяки створеній картонній серцевині нова фішка стає стійкою.
 • Як зробити фішки для настільної гри
 • Другий варіант, як зробити фішки, задіює хід сірники. Яскрава картинка, що підходить під посада "ігрового елемента", за допомогою клею кріпиться до сірнику. Зробити сірник стійкої допоможе шматочок пластиліну. На картинках можуть бути зображення тварин, птахів, казкових персонажів, зірок кінематографа, знаменитостей, потішних смайликів.
 • Самий простий спосіб, як зробити фішки для гри: вирізати рівні однакові кружечки з кольорового картону, барвистих листівок. Щоб фішки вийшли об'ємними, приклеїти їх на зовнішню або внутрішню сторону кришок від пляшок. Кришки можуть бути як пластмасовими, так і бляшаними.
 • Вирізати маленькі фігурки тварин або казкових персонажів з книжок, фантиків або власноруч намалювати. Приклеїти на щільний аркуш картону. З задньої сторони фігури прикріпити підставку: шматочок картону, приклеєний до фігуру у вигляді літери "л".
 • Як зробити фішки для настільної гри
  Перед виготовленням фішок варто звернути увагу, для якої настільної гри вони виготовляються. Для гри потрібно зобразити різнокольорові кружечки з цифрами посередині, для гри в нарди - досить картонних круглих деталей двох кольорів. "Ходилки" стають цікавіше, якщо замість безликих фішок "учасниками" стають тематично виконані фішки у вигляді людей, звірів, смайликів і інших цікавих персонажів.
  Читайте також
  Як виграти в нарди, або секрети успішної гри
  Як виграти в нарди, або секрети успішної гри
  Нарди стають все більш популярною грою, якою захоплюються мільйони людей незалежно від їх соціального чи матеріального статусу і становища. Багатьох
  Історія шашок: походження, види і опис, цікаві факти
  Історія шашок: походження, види і опис, цікаві факти
  Ігри шашки і шахи беруть початок в давнину. Але про саму історію її виникнення мало хто знає. Розглянемо історію, види, властивості, корисні
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як зробити скарбничку з пляшки своїми руками
  Як створити з пляшки свиню-скарбничку. Перелік матеріалів, які можуть знадобитися. Покрокове керівництво по створенню вироби. Рекомендації: як
  Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
  Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
  Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
  Розвиваючі настільні ігри для дітей
  Розвиваючі настільні ігри для дітей
  Сьогодні, як і раніше, неймовірно популярні настільні ігри для дітей. Адже багато хто з них, крім розважального характеру, несуть розвиваючу
  Театр тіней для дітей своїми руками
  Театр тіней для дітей своїми руками
  Для дітей дуже загадкові такі прості явища для нас, дорослих, як, наприклад, тіні. Театр тіней, створений своїми руками, буде неймовірно цікавим і